Rekolekcje adwentowe

Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w II Niedzielę Adwentu, 9 grudnia i będą trwały do wtorku 11 grudnia. Poprowadzi je ks. Tomasz Sztajerwald, prefekt naszego diecezjalnego seminarium. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w niedzielę na wszystkich Mszach św., a w poniedziałek i wtorek dla dorosłych podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00, dla młodzieży i wszystkich później wracających z pracy o godz. 19.30, a dla dzieci rano na roratach o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00, kiedy to w czasie nauk dla dorosłych w kościele, dzieci przejdą z księdzem Wojciechem i katechetami do domu parafialnego. Rekolekcje będą także naszym bezpośrednim przygotowaniem do uroczystości 70 – lecia powstania naszej parafii, którą będziemy celebrować w środę 12 grudnia. W tym dniu uroczystej Mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył ks. Biskup Ordynariusz Romuald Kamiński. Wszystkich zapraszamy na tę Mszę św. a także na wspólną agapę i tort urodzinowy w domu parafialnym bezpośrednio po Mszy św.