Wielki Tydzień

Niedziela Męki Pańskiej, zwana Niedzielą Palmową na pamiątkę wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy, rozpoczyna Wielki Tydzień.

TRIDUUM PASCHALNE
W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ RODZINY

Wielki Czwartek: o godz. 18.00 uroczysta liturgia Wieczerzy Pańskiej.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciemnicy potrwa do godz. 23.00.

Wielki Piątek: o godz. 7.30 modlitwa Liturgią Godzin tzw. „ciemna jutrznia”,

o godz. 12.00 Droga krzyżowa i adoracja krzyża dla dzieci,

o godz. 18.00 uroczysta Liturgia Męki Pańskiej połączona z adoracją krzyża do godz. 23.00 adoracja przy Grobie Pańskim.

Wielka Sobota:  o godz. 7.30 modlitwa Liturgią Godzin tzw. „ciemna jutrznia”,

od godz. 8.00 do godz. 17.00 święcenie pokarmów.

o godz. 19.30 (po zachodzie słońca) Uroczysta liturgia Wigilii Paschalnej.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego: o godz. 6.00 rozpocznie się procesja rezurekcyjna i po niej zostanie odprawiona uroczysta Msza św.

W Niedzielę Zmartwychwstania zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 13.00, podczas której zostanie udzielony sakrament chrztu.

W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego, nie będzie Mszy św. o godz. 13.00.

Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia rozpocznie się w Wielki Piątek o godz. 15.00. W Wielką Sobotę zapraszamy również na godz. 15.00, a w następne dni nowenny na godz. 17.45.