Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców

DuszpasterstwoTalent Logo2zaprasza na spotkanie 20 stycznia 2017 r. (piątek) w  Parafii Św. Rodziny na Zaciszu ul. Rozwadowska 9/11

O godz. 18.00 Msza św. w kościele, po niej spotkanie w domu parafialnym.

Wszyscy mamy jednego Ojca. Tego w niebie, Stworzyciela, dawcę tego wszystkiego co nas otacza i czym dysponujemy. Na najbliższym spotkaniu TALENTU z rozpoczynającego się cyklu „BOGActwo przedsiębiorcy” zajmiemy się refleksją nad tym zagadnieniem. Celem będzie przyjęcie postawy wdzięczności, która umożliwia budowę właściwych relacji do Boga i ludzi. Masz szansę przyjęcia nawet trudnych Bożych darów, a Bóg pokarze Ci, jak je wykorzystać. Zapraszam na spotkanie.

Proszę Cię o wcześniejsze zapoznanie się z treścią spotkania przez lekturę materiałów.

Spotkanie w Warszawie na Zaciszu odbędzie się 20 stycznia 2017 r., w piątek.

Program spotkania: Msza Święta o godz. 18.00 w kościele, po niej spotkanie w sali w domu parafialnym.
Miejsce spotkania: Parafia Św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11, Warszawa.
Wstęp wolny, nie ma konieczności zgłoszeń. Będziemy wdzięczni za złożenie dobrowolnej ofiary na pokrycie kosztów organizacyjnych i funkcjonowania Duszpasterstwa Talent.

Ksiądz Grzegorz Piątek

Ksiądz Andrzej Mazański (proboszcz parafii)